Mówiąc o klientach indywidualnych jaki jest zwykły człowiek a firma są duże różnice produktowe dla każdego. Lokaty inwestycyjne są realizowane przez banki które operują naszym kapitałem na giełdach papierów wartościowych z takich giełd można uzyskiwać duże zyski. Oferty takie są dla banków dobrą reklamą marketingową dla przedsiębiorców dlatego też oni szukają takich dobrych lokat inwestycyjnych.

W lokatach inwestycyjnych tez znajdziemy wady i zalety takich jak w pierwszej kolejności trzeba powiedzieć o zaletach.

Jeśli mówimy o wadach takiej lokaty są też wady: Biorąc pod uwagę wady i zalety takiej lokaty możemy śmiało stwierdzić iż zbudowana z dużych korzyści przyciąga dużych graczy dla banku a ban może cieszyć się dużymi wpływami. Duże wpływy są swoim rodzaju kluczem do wypracowania dużych odsetek dla firm.

Lokaty dla inwestorów są potrzebne one dają im większą konkurencyjność na rynku w którym działają. Klucz do takich lokat są ogromne pieniądze które chcą zainwestować w taki sposób aby mieć zysk i dalej wkładać go w pętle dla banku. Lokaty dla dużych gracz są rodzajem pomocnej ręki w postaci zarobionej gotówki a jednocześnie można załatać jakieś zobowiązanie dla swoich kontrahentów. Można powiedzieć iż lokaty w świetle firmy są tak jakby karty do gry w pokera jeżeli postawimy na wysoką kartę dużą gotówkę możemy się spodziewać dużej wygranej. Jeżeli nam karta nie podejdzie bo tez tak bywa w życiu możemy dużo stracić. Karty w życiu rozdaje sam los ktoś kto umie sobie poradzić i dawać wszystko z siebie może przenosić góry. Firma jest zdolna za inwestować ogromne pokłady pieniędzy po to aby z tak dużej sumy powierzonej dla banku uzyskać nie 100% zysk ale nawet i 300% tak grają największe firmy na całym świecie.

Firmy muszą w dzisiejszych czasach dużo inwestować więc banki też nie robią na przekór dla firm ale wręcz wyciągają pomocną dłoń w postaci pomocy przy różnego rodzaju inwestycjach.